Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

PF 2019

Saluki klub přeje všem svým členům, jejich salukám a příznivcům plemene hodně zdraví a vše nejlepší do Nového roku 2019!

XIV. Hanácká národní výstava psů

Nová výstavní sezóna v České republice odstartovala Hanáckou výstavou psů v Brně. Z této národní výstavy odjížděli zpět do Prahy po zasněžené D1 dva noví Čeští šampioni – sourozenci z vrhu B z Tripu – Benissah a Bentley. Oba získali titul Národní vítěz a podělili se tituly BOB a BOS. S titulem BOB šla do závěrečných soutěží Benissah z Tripu, aby rozšířila úspěchy výstavního dne ještě o titul BIG II. Titul BOS udělil pan rozhodčí Robert Kanas ze Slovenska psovi Bentley z Tripu.
Nejlepší mezi juniory byla mladá fenka ESMEE z Gibesovy zahradky, která si odvezla titul BOJ.
Všem moc gratulujeme.

Amani Sayah - Veterán šampion Belgie

V belgickému Genku, kde se konala dne 12. 1. 2019 první výstava roku a i přes nepřízeň zimního počasí se dočkala účastníků až z Čech. Almas Avatar Pinc získal ocenění CAC, CACIB, BEST OF BREED a BEST IN GROUP 3.
Na této výstavě se představil i Amani Sayah, který získal ocenění Nejlepšího veterána plemene a v závěrečných soutěžích byl oceněn 4. Nejlepším veteránem výstavy! Amani zároveň splnil podmínky pro udělení belgického šampiona veteránů ! Gratulujeme!

Vánoční setkání 2018

Vánoce jsou o úsměvu a kouzelné atmosféře. Cílem našeho klubu je přátelské zázemí pro členy a upřímný zájem o plemeno, proto jsme uspořádali setkání všech příznivců a členů klubu, kdy nejsou hlavním tématem výstavy, závody nebo provozní záležitosti..., ale příjemná atmosféra ve společnosti saluk a jejich přátel se společným zájmem.
NASÁT KOUZELNOU ATMOSFÉRU VÁNOČNÍHO SETKÁNÍ MŮŽETE VE FOTOGALERII ZDE

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
variabilní symbol: rok, na který je placen členský příspěvek
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.