Vyhledání psa

Jednoduše najděte psa registrovaného na tomto webu.

Zadejte prosím jméno nebo jeho část a stiskněte šipku pro vyhledání.

Jméno psa:

Klubové akce

Anketa

ČeskoMoravská Kynologická Unie

Saluka (Perský chrt)

Národní výstava Kassel

Několik zástupců CHS Al Zahra se vydalo na poslední německý výstavní víkend tohoto roku, aby si dokončili svá čekatelství Junior šampionátů Německa. Sourozenci Hunter i Harmony tuto misi splnili a oba se stali Německými junior šampiony (VDH i DWZRV). Harmony navíc byla oceněna Nejlepším mladým jedincem
v plemeni
. S dalšími zástupci z této CHS (Hadisse a Gloria) spojili síly jako skupina při závěrečných soutěžích a chovatelská skupina
Al Zahra vyhrála 1.místo - Nejlepší chovatelská skupina výstavy!

Prague Expo Dog

Na poslední výstavě v ČR letošního roku se sešlo 26 saluk za mezinárodní účasti. Ačkoli všelijaké počasí, komplikované parkování a přístup na výstaviště, přemlouvalo mnoho vystavovatelů svoji účast vzdát, přesto se saluki předvedly v plném přihlášeném počtu.
Hvězdou dne se stal dvouletý Abisha Devon Exe, který ze třídy otevřené, přímou čarou, vybojoval ocenění Nejlepšího psa v pohlaví s tituly: CAC, CACIB, BOS ! Gratulujeme!

Chorvatské šampionky

V Zábřehu, hlavním městě Chorvatska, se během delšího víkendu 23. – 25. 11. 2018 zrodily dvě chorvatské šampionky, kterými jsou dvě saluky z Tripu – Aanissah a Benissah. Pro Benissah to byla krátká cesta k získání tohoto titulu, když v pátek šampionát započala v neděli dokončila s velmi vyrovnanými výsledky 3x BOS. Gratulujeme!

Speciální výstava chrtů v Pezinku

Pezinok je slovenské městečko nedaleko od Bratislavy, kde se 25.11.2018 v areálu průmyslové zóny v soukromé kynologické hale konala Speciální výstava chrtů. Plemeno Saluki reprezentovali z poloviny psi z České republiky, a to ze Saluki klubu. Není pochyb, že naše reprezentace byla velmi úspěšná, neboť hned dva psi se do ČR vraceli obohaceni o nové šampionáty.

Amani Sayah získal svůj první titul Veteran Best in Show a splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský veterán šampion.

Almas Avatar Pinc splnil podmínky pro udělení titulu Slovenský Grand šampion.

CACIB Poznaň

Mezinárodní výstava v polské Poznani byla ve znamení českých saluk. Posuzoval pan rozhodčí až z dalekého Japonska Sei-ichiro Ishimaru. Z celkových 27 přihlášených saluk nastoupilo o titul BOB 4 české saluki z 5 bojujících o tento titul. Nejlepsi v plemeni se stala Benissah Z Tripu a odnesla si i tituly CWC a CACIB a započala tak polského sampiona. Nejlepším jedinecm opačného pohlaví se stal Almas Avatar Pinc. Titul nejlepšího mladého jedince si odnesla Hatima Al Zahra a stala se tak novým polským junior šampionem. Dalšími úspěšnými reprezntaty byli Bentley Z Tripu, který získal titul CWC a Amani Sayah si odnesl V1 ze třídy veteránů. Všem majitelům moc gratulujeme.

CACIB Kielce

XV. Mezinárodní výstava psů v Kielce v Polsku už pravidelně láká vystavovatele z České republiky. Letos se jí dne 10.11.2018 zúčastnila Zdeňka Gibesová a přivezla si ocenění CAC, CACIB a BOB pro psa CARTHAGO z Gibesovy zahrádky. Gratulujeme.

Mandát vedení klubu potvrzen

Po roce a půl se vracíme k volební valné hromadě Saluki klubu Česká republika. Z této valné hromady vzešlo nejen nové vedení klubu, ale také obvinění z nezákonnosti postupu a neregulérnosti voleb, neboť bývalé vedení klubu výsledky voleb nepřijalo. Bývalá předsedkyně V. Hradecká spolu s další členkou bývalého výkonného výboru klubu M. Pařízkovou podaly na Saluki klub soudní žalobu, která však byla usnesením soudu zamítnuta, čímž byla potvrzena jak regulérnost voleb, tak i mandát současného vedení klubu.

supergranule.cz partnerem Saluki klubu

Saluki klub ČR se dohodl na spolupráci s dalším významným partnerem. Krmivo od supergranule.cz již doprovází a bude doprovázet akce pořádané Saluki klubem.

DG DogGear stálým partnerem Saluki klubu

Účastníci akcí pořádaných Saluki klubem se mohou vždy těšit na dárky od DG DogGear vše pro chrty. Děkujeme paní Renátě Mildner za dlouhodobou podporu a spolupráci.

Smuteční záležitosti se slevou

Oznamujeme všem členům, že Saluki klub ČR uzavřel partnerskou dohodu s krematoriem pro zvířata KERBEROS. Členové klubu tak mají u firmy KERBEROS slevu 10% na všechny smuteční služby. Podmínky pro uplatnění slevy budou uvedeny v klubovém Zpravodaji nebo případně na dotaz na výbor klubu.

Informace pro členy klubu

Číslo účtu u Komerční banky: 115-1589840217/0100 (platby v CZK)
IBAN pro platby v EUR: CZ4901000001155191140227
SWIFT code: KOMBCZPPXXX

Výše členských příspěvků: 400 Kč pro stávající členy, 450 Kč pro nové členy.

Případní zájemci o členství v klubu si mohou vyžádat přihlášku u sekretáře klubu na adrese petra.pudova@salukiklub.cz.

Omezená funkčnost webových stránek

S omluvou upozorňujeme návštěvníky tohoto webu, že vzhledem k technickým problémům mohou být některá data neúplná. Na odstranění závady pracujeme a zároveň průběžně aktualizujeme a doplňujeme chybějící údaje za uplynulá období.

Saluki - Základní informace o plemeni saluki. Přehled historie, standardu a zdraví. Kalendář - Podívejte se na úplný přehled akcí, které se chystají v nejbližší době.
Chovní psi a feny - Přehled chovných psů a fen. Šampióni - Seznam šampiónů chovaných mezi členy Saluki klubu.
Chovatelské stanice - Chovatelské stanice a chovatelé sdružení v Saluki klubu. Štěňata - Štěňata chovatelských stanic členů Saluki klubu.Všechna práva vyhrazena. Tento web a veškerý jeho obsah je chráněn autorskými právy.
Žádný, na tomto webu uvedený materiál, nesmí být použit bez svolení Saluki klubu ČR.